تصاویر منتشر شده از هدفون بلوتوث Air 2 pro شیائومی

هندزفری ایر 2 پرو شیائومی - هدفون Air 2 pro شیائومی - xiaomi air 2 pro
هندزفری ایر 2 پرو شیائومی - هدفون Air 2 pro شیائومی - xiaomi air 2 pro

هفته گذشته ، شاهد اخبار و شایعات زیادی در خصوص هدفون جدید شیائومی مدل Xiaomi Air 2 Pro بودیم. اخیرآ عکس ها و تصاویر واقعی از این هدفون در فضای اینترنت درز پیدا کرده که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت .

شیائومی ایر 2 پرو برای فعال شدن به گوشی نیاز ندارد. همچنین ، با نگهداشتن کلید لمسی روی هدفون حالت های مختلف حذف نویز محیط تغییر خواهد کرد. این هدست دارای سه حالت کاهش نویز می باشد: کاهش نویز Active + حالت کاهش نویز Passive  و حالت کاهش نویز Passive  همراه با حالت صدای محیط

 ( برای فهم بهتر این مطلب:  حالت حذف نویز Passive در واقع نویزی که توسط ساختار فیزیکی خود هدفون حذف می شود و حالت حذف نویز Active ، نویزی که توسط میکروفون های تعبیه شده از محیط گرفته شده و با معکوس کردن آن و ادغام با صدای ورودی ، حذف می گردد.)

حالت حذف نویز فعال = کاهش نویز active + کاهش نویز passive

حالت شفاف = حالت صدای محیط

سطح کاهش صدا = حالت کاهش نویز Passive

لازم به ذکر است که Xiaomi Air 2 Pro فقط در صورت استفاده از هر دو گوش از امکان تعویض حالت حذف نویز پشتیبانی می کند. در صورت استفاده از یک هدفون ، به طور خودکار به در وضعیت حالت شفاف قرار می گیرد.

هندزفری ایر 2 پرو شیائومی - هدفون Air 2 pro شیائومی - xiaomi air 2 pro

برطبق گزارشات حذف نویز Air 2 Pro با AirPods Pro استاندارد در یک سطح خواهد بود و از تکنلوژی حذف نویز دیجیتال feedforward و feedback و ترکیبی استفاده می کند. علاوه بر این ، قدرت کاهش نویز 35db است.

شیائومی ایر 2 پرو با غیرفعال کردن حالت کاهش نویز تا 7 ساعت و با فعال کردنش تا 5 ساعت شارژ نگه می دارد. این هدفون از تکنلوژی شارژ بی سیم ، بیدار شدن با صدا و حالت شفاف پشتیبانی می کند. تاخیر صوتی 100 میلی ثانیه است و از کدک های صوتی AAC و LHDC پشتیبانی می کند.

admin
درباره ما
ارسال دیدگاه