دانلود بهترین نرم افزار GCam متناسب با مدل گوشی – دانلود گوگل کمرا برای تمام گوشی ها

دانلود نرم افزار GCam
عبارت API مخفف (Application Programming Interface) به معنی رابط برنامه‌نویسی اپلیکیشن است. یک سیستم‌عامل برای اینکه به توسعه‌دهندگان متفرقه، امکان دسترسی به بخش‌هایی از سیستم را به‌منظور استفاده در اپلیکیشن بدهد از API استفاده می‌کند.

با انتشار نسخه‌ی ۵ لالیپاپ، گوگل Camera2 api را معرفی کرد تا به توسعه‌دهندگان اپلیکیشن دوربین دسترسی بیشتری بدهد و آن‌ها بتوانند تنظیمات پیشرفته‌تری مانند نوردهی دستی، فوکوس دستی، ثبت عکس با فرمت RAW و… را به اپلیکیشن‌های خود اضافه کنند.

امروز قصد داریم نرم افزاری را به شما معرفی کنیم که به کمک آن بتوانید بهترین گوگل کمرای مناسب با مدل گوشی خودتون را به راحتی دانلود و نصب کنید.

برای اینکار کافی که نرم افزار Gcamator را از لینک زیر دانلود کنید و در پایین صفحه وارد تب Your Gam شوید. این نرم افزار به صورت خودکار مدل گوشی شما را تشخیص داده و متناسب با آن بهترین GCam موجود را به شما پیشنهاد می دهد.

دانلود نرم افزار Gcamator

اما در نظر داشته باشید که GCam ممکن است روی همه دستگاه ها به طور کاملا سازگار، کار نکند ، حتی اگر پشتیبانی از Cam2Api فعال باشد، ممکن است همه بخش ها به درستی کار نکنند.

امیدواریم این مطلب برلی شما مفید بوده و مثل همیشه سپاسگزار همراهی و توجه شما عزیزان هستیم.

admin
درباره ما
ارسال دیدگاه